~rysi

Dnia 2022-07-28 o godz. 09:28 ~Rafal napisał(a):
> Dnia 2022-07-27 o godz. 17:00 ~rysi napisał(a):
> > Dnia 2022-07-27 o godz. 16:37 ~Rafal napisał(a):
> > > Kto sprzedał po 8gr przed wybiciem +29% ręka w górę
> >
> > A KTÓRY ŁOŚ ZNÓW DAŁ SIĘ OSKUBAĆ Z KASY SPÓŁDZIELNI MIŚ ???
>
> Tego nie wiem, bo ja wywalałem po 0,10 na podbitce , ale wiem jeszcze jedno , że siedzisz tu dniami i nocami od półtora roku i jak sobie myślę że ciebie to musieli powiesić gdzieś na 0,40 , i kto tu jest ŁOŚ !!!!!
KUPIŁEM MAŁY PAKIET NAWET DROŻEJ A 5 RAZY TYLE PO 26 GRONI A WYWALIŁEM GRO PRZY 38 CHOĆ MOGŁEM POWYŻEJ 40 GRONI.
ZOSTAŁO MI 5 TYSI AKCJI KUPIĘ 50 KILO TEGO ŚMIECIA KOLE 5 GRONI I WYWALE WSIO NA PODBITCE.
DLA MNIE NC TO SZAJS I MAM NA NIM TYLKO TEN BADZIEW.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.