Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2022-07-21 o godz. 15:14 ~Filipek napisał(a):
> Nie wiesz co piszesz chętnie odkupię po 10 groszy, chyba że naganiasz na sprzedaż żeby zapakować wory ,No to przepraszam
nie no jasne, dorzucają akcji po 10 groszy które automatycznie stają się warte 23 grosze, czary mary kapitalizacja firmy skacze automatycznie o 75%. normalnie cuda z ekonomii, jakby emisja była na 200 mln akcji po 10 groszy to cena też zostałaby na 23 gr, chłopie ty jesteś lepszy w drukowaniu niż glapiński :)