~nowa

Hubtech:
dr Barbara Wiaderek - Doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytety Warszawskiego w Katedrze Prawa Cywilnego
mgr Cezary Pawlikowski - Specjalista w zakresie finansów, rachunkowości oraz administracji. Ukończył studia na Szkole Głównej
Handlowej oraz Politechnice Warszawskiej
Prof. dr hab. inż Marek Kułażyński - Prof. dr hab. inż., od 1977 roku działa w środowisku akademickim, aktywnie uczestnicząc w
procesie dydaktycznym na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej.

da się ?
niestety też chciała być w RN ale jestem po technikum rolniczym i pracuje w "warcie" jako promowa albo flisaczka jak kto woli .
planuje zrobić kurs menadżerski w bielskiej szkole biznesu, może potem wskoczę do rn gdzieś w bb

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.