~aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Panie Pantranie, trzeba się z Tobą zgodzić, jeszcze tylko warto dodać o infiltracji tych spekulantów na jednym disco również w dość inteligentny sposób. Mieli tam technika AT, który dawał trafne analizy różnych spółek, ale jego ostatnią analizą z recenzją "kupuj", był właśnie KKH w piku koło 20 tego sierpnia 2021 r. (najpierw szpila w dół - 10 %, za chwilę + 20 %), wyglądało jak czyszczenie SL. Na drugi dzień zniknął technik AT z disco, a wraz z nim wszelkie jego wpisy. A imię jego czterdzieści i cztery..., nie wróć, ten technik AT miał coś z duszy w nicku, tak nie po polskiemu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.