Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ruszyła sprzedaż mieszkań w budynku, który będzie najwyższy w Katowicach: ma mieć 128 metrów wysokości. Wraz z dwoma innymi apartamentowcami, powstanie on przy Strefie Kultury, co jest jednym z atutów całego kompleksu zabudowań. W jednym miejscu przyszli mieszkańcy mają mieć nie tylko mieszkania, ale także dostęp do usług, rozrywki, edukacji czy wypoczynku.
https://dziennikzachodni.pl/katowice-przy-ul-olimpijskiej-powstaje-nowoczesny-kompleks-apartamentowcow-atal-olimpijska-rezerwacja-i-sprzedaz-mieszkan-juz/ar/c1-16470549