Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
zastaw dom, weż kredyt i po cichu kupuj skoro to takie ciekawe.
Tak z mojej strony:
1. a jekież to spółka ma obroty na rynku OZE (jesli chodzi o GPW, to tak jakbys porównywał myszkę z tygrysem), a dodam masz np Sundaya, na tle którego Columbus jest myszą. to, ze masz w nazwie OZE czy fotowoltaikę ma tyle wspolnego z OZE czy fotowoltaiką co prawo i sprawiedliwość z prawem i sprawiedliwością, a już analiza z kim jest solidarna solidarna Polska brzmi logicznie. Podaj obroty na rynku OZE
2. przeszłość - pgf jest dalej związany z molmediką - wejdz tam na forum. Możesz miec na ten temat swoje zdanie - ale do momentu rozwiazania problemu NIKT nie da pgf złotówki.
3. przyszlość - rozwijające sie oZE to teraz tania instalacja, w zasadzie kredytowana