~Sgt


Po prostu przykrywają swoje poprzednie błędy, które doprowadziły do takiej inflacji jaką mamy. Do wyborów rok i takich fajerwerków pojawi się więcej a niestety będzie cierpieć gospodarka.

W przypadku Newagu nadarza się okazja żeby otrzymać pomoc finansową państwa na budowę spalarni i trzeba to wykorzystać bo to oznacza tańszą energię elektryczną (bez opłaty za CO2 i darmowy wsad). To da przewagę konkurencyjną dla Newagu i rozwiąże problemy ze składowaniem śmieci dla Nowego Sącza.
Jakubas jest piekielnie konsekwentny i tak jak powiedział realizuje program budowy spalarni (kolejna w Lublinie - realizuje CNT).
Następne są planach i to da efekt skali (projekty i wspólne zamówienia).

Dla Newagu kluczowe są zamówienia z bieżącej perspektywy, a te niedługo nastąpią (bo KPO nadal w zawieszeniu).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.