~Vkad

Dnia 2022-07-01 o godz. 19:53 ~szufladka napisał(a):
> jeżdze autobusem do pracy z takimi dwoma goścmi , mega wytwornie poubierani zawsze, wsiadają przystanek po mnie , wysiadają w centrum biznesowym, widać po minach że mają swoje źródła dużo wiedzą dobrze sobie radzą.
> Wczoraj cos szeptali siedziałem przed nimi ale tak cicho że nie zrozumiałem dokładnie, ale słyszałem że o JSW i Bogdance.
> No to dzisiaj już wiem że na pewno mówili żeby wysprzedawać.
> Lepiej uciekać! Nie ryzykować już bezsensu kapitału.

Chcesz mi powiedzieć, że dwóch wytwornie ubranych rekinów biznesu, za....lało do centrum biznesowego miejskim autobusem? Hahahaha to ma sens!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.