Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przy spółkach o tak małej płynności większość transakcji dokonywanych jest w pierwszych godzinach. Jak ktoś chce zrzucać kurs to idealny moment na koniec dnia, bo kto miał kupić to już kupił i nie ma popytu.
Ktoś tu kupuje akcje, ale chce kupować tanio. Budowanie nastroju smuty na kursie jest w jego interesie.
Wyniki za II kwartał 2022r powinny być mocne. Dlatego też może ustalili dywidendę, gdyż zobaczyli dynamiczny wzrost środków w kasie. Wyplata dywidendy 30.09.2022r, czyli na koniec III kwartału, który zawsze jest najlepszy.
Patrząc na wyniki sprzedaży detalicznej za kwiecień i maj 2022r - odzież to najbardziej rosnący obszar w sprzedaży detalicznej:
kwieceń 2022r - +121,4% r/r (w kwietniu 2021r był lockdown)
maj 2022r - +17,7% r/r
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Sprzedaz-detaliczna-w-Polsce-kwiecien-2022-8341800.html
https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/sprzedaz-detaliczna-w-maju-2022-dane-gus-5759466