~jarek

Sam zastanawiałem się nad kupnem. Fajna spółka, ale new conect i druga sprawa, która bardzo mi się nie podoba to jest to, że zamierzają skupić akcje z rynku, by oddać je kadrze zarządzającej w ramach programu motywującego (chyba 250tys akcji). Trochę mi to wygląda, że z zysku kupują akcje, by przekazać sobie :) nie wiem czy dobrze rozumiem :) to takie oszukiwanie akcjonariuszy, bo zysk można przekazać akcjonariuszom w postaci sowitej dywidendy, a nie przetransferować sobie w postaci darmowych akcji, a skoro za darmo, to każda póżniej cena jest dobra do oddania i spieniężenia :) Jeżeli dobrze rozumiem to mi się nie podoba i pewnie nie spodoba się innym myślącym akcjonariuszom :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.