Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2022-04-20 o godz. 13:56 ~Adam napisał(a):
> https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20220420/captor-therapeutics-oglosil-pozytywne-wyniki-dodatkowych-badan-dla-projektu-ct
>
> Wyniki tych badań otwierają szeroko drzwi do partneringu. Kupić i czekać
>
Dokup i czekaj ! Sprzedaj co masz i doookup a pooooteeem czeeeeeeeeekajjjjjjjjjjj ! Skąd się tacy jak ty biorą ? Robią was od szablonu.