~xxxxx

powtórka z rozrywki .
To samo było z biopaliwami .
Inni produkowali , budowali zakłady a skotanek tylko wypuścił info na grzbiecie którego wzrósł na 500 zeta i był w czołówce firm z największą kapitalizacją .
Golec w podartych kalesonach i dziurawych skarpetkach był wart przez jakiś czas 70 zł za akcję co przy 54 mln akcji dało kapitalizację prawie 3 mld 800 mln . To był dopiero wał . golas bez karnistra na paliwo chciał rządzić rynkiem biopaliw w polsce .
Teraz za wodór się bierze .
Ale żadnej wzmianki o tym nie ma , nigdzie .WTT i Horus - pacholęta które były na służbie u Skotana już robią biznesy , zapraszani na rozmowy roztaczają wizje jaką to kapustę będą kosić . A nasz rozanielony pinokio stęka jak oni rozlewają olejki i wysłał kogoś z reklamówką wyrobów na podbój Antypodów . O wodorze ani słowa .
To co oznacza ? Hm

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.