Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2022-06-13 o godz. 12:07 ~Paweł napisał(a):
> Jeśli FF faktycznie jest tak duży jak tutaj niektórzy twierdzą to spróbujcie kupić z 20k akcji w jeden dzień. Co się wtedy z kursem stanie?
trochę nietrafione podejście - tak samo trudno jest sprzedać np. 20k akcji w jeden dzień bez dużej zwałki kursu, do tego przy tych obrotach dziennych 20 k akcji to bardzo dużo w każdą stronę. Analogicznie to tak jakbym powiedział, żeby np. kupić lub sprzedać 2-3 miliony akcji w jeden dzień na CD Projekt - też by były widły gorne lub dolne.