~BeqVek

Dnia 2022-06-09 o godz. 11:12 ~elektryk napisał(a):
> Nie wiem czy to ma znaczenie czytając forum to tak dziwnie to wygląda.
> Firma w której pracuję i inne firmy z którymi współpracujemy zmieniają findera na relpol.
> U nas tylko projekty które mają wyraźnie info ze mają być zrobione na wago lub finder to na takich przekaźnikach są robione.
> Także ten miks produktów (nie tylko przekażniki ale te ich zegarki i czasówki) to jakieś 70-80% osprzętu. Czasami czegoś nie mają albo ma to F&F.
> Handlowcy prowadzą agresywne działania namawiające na używanie relpol.
> Finder z kolei reklamuje się ostro na iautomatyka. WAGO też miało epizod.
>
> No tylko czy to ma znaczenie na giełdzie?

znaczenie to bedą miały z czasem wyniki spółki tzn. jej zyski i ewentualne dywidendy ale na to poczekamy ze dwa lata.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.