~JaJanek

Rozumiem skup własny jeśli uważasz, że akcje są więcej warte niż wycenia je giełda. Tylko jakie to ma implikacje w tym konkretnym przypadku? Obrotów dalej nie będzie, dywidendy również. Nawet jak skupisz powiedzmy 10k akcji z rynku i dasz je na program motywacyjny to co taki pracownik ma z nimi zrobić? Fajnie mieć coś co jest więcej warte, ale jak nie możesz tego sprzedać to jaki z tego pożytek? Kompletnie nie rozumiem do czego taka jednorazowa akcja pod tytułem skup akcji ma prowadzić długoterminowo. Może mam klapki na oczach i ktoś widzi coś więcej?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.