~ce

Dnia 2022-05-31 o godz. 11:06 ~Kr napisał(a):
> Dnia 2022-05-31 o godz. 10:36 ~ce napisał(a):
> > . Koszty usług obcych wzrosły o 88% r/r do 110 mln PLN, silnie rosnący trend był obserwowany na innych kosztowych pozycjach.
> >
> > W sumie koszty rodzajowe za cały rok wzrosły o 64% względem poprzedniego roku. Wyniki oceniamy negatywnie i oczekujemy negatywnej reakcji rynku.
>
> 110 mln ??? koszty usług w raporcie który czytałeś całą noc ???
>
> Ce kłam choć z godnością:
> Raport I kw. 2022
> PRZYCHODY OD KLIENTÓW ZEWNĘTRZNYCH : 54 482
> KOSZT WYTWORZENIA  : 42 218 
> WYNIK BRUTTO ZE SPRZEDAŻY  : 12 263 
> KOSZTY SPRZEDAŻY  : 719
> KOSZTY OGÓLNEGO ZARZĄDU  : 3 407
> WYNIK Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ  : 8 477 
> WYNIK FINANSOWY BRUTTO  : 8 131 
> WYNIK FINANSOWY NETTO :  6 302 
>
> Raport I kw. 2021
> PRZYCHODY OD KLIENTÓW ZEWNĘTRZNYCH : 45 558
> KOSZT WYTWORZENIA  : 32 701 
> WYNIK BRUTTO ZE SPRZEDAŻY  : 12 857
> KOSZTY SPRZEDAŻY  : 1 232 
> KOSZTY OGÓLNEGO ZARZĄDU  : 2 402 
> WYNIK Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ  : 8 684 
> WYNIK FINANSOWY BRUTTO  : 8 839
> WYNIK FINANSOWY NETTO :  7 020
>
> Daj spokój CE tu nigdzie nie ma miejsca na 110 mln kosztów lepiej mogłeś spać całą tą noc niż teraz pisać brednie rano jak to wielce wyczytałeś wzrost kosztów o 88% w I kw. 2022 do kwoty 110 mln zł
> Compremum nie miało nawet takich przychodów !! zobacz w końcu wyniki za I kw. o których piszesz tu od rana !!
>

.
BO ,TO, JE ROK DO ROKU.
I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?
MYŚŁIS ROBACZKU ŻE 110 BANIEK POZBUD NA KWARTAŁ PRERABIA?
ALEŚ TY MATEMTYK OD BOLEŚCI

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.