Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Cormay od 2 miesięcy ma nowego prezesa. Być może ma nowe pomysły na spółkę. Oprócz raportów nie otrzymujemy informacji o teraźniejszości i przyszłości spółki, obecnych i planowanych projektach (PCR-ONE, biologia molekularna, projekt PURE / aptamery, inne nowe inicjatywy).
Proponuję zwrócić się po poprzez
b.dowgielski@makmedia.pl
office@cormay.pl
do prezesa z Flavio Finotello z prośbą o zorganizowanie chatu z inwestorami, gdzie moglibyśmy zadać pytania dotyczące interesujących nas kwestii.
Dzięki zorganizowanej akcji udało nam się taki chat zorganizować 18.11.2020.
Kontakt IR:
Błażej Dowgielski
MakMedia Group
tel. kom.: +48 692 823 744
e-mail: b.dowgielski@makmedia.pl
http://ir.pzcormay.pl/?lang=_pl&_ga=2.218160729.1539561819.1653597407-1157870864.1653597407