Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
- wszystko zalezy od warunków ewent. rozejmu - póki co daleko do tego, a dodatkowo obwód ługański jest zajęty przez Rosjan.
Dlatego też spółka nie jest w stanie publikować raportu, a w nim muszą wykazać ryzyka prowadzenia działalności, co na dzień dzisiejszy jest poważnym problemem.
Due to the ongoing war in Ukraine the release of AGROTON PUBLIC LIMITED Annual report for the year ended 31 December 2021, which was to be published on 30 April 2022, was delayed. The Board of Directors of forecasts AGROTON PUBLIC LIMITED the release of the report by the end of December 2022.