~Anonimowygość

Dnia 2022-05-10 o godz. 17:10 ~ja napisał(a):
> Spólka sprzedaje to ma zysk głównie na sprzedaży :) Czego oczekiwałeś? Zysk z sutenerstwa???

Doceniam poczucie humoru. Sugeruję popatrzeć na rachunek zysków i strat (rzis). Spółka wykazuje zysk na różnych poziomach działalności operacyjnej. Na samej górze rzis jest zysk brutto ze sprzedaży. Na tym poziomie spółka pokazuje marżę w komunikatach miesięcznych. Później jest zysk na działalności operacyjnej pomniejszony o koszty tej działalności spółki. Jako, że koszty działalności operacyjnej wzrosły w stosunku do 2021 r. w 2022 r. to zysk z działalności operacyjnej spadł w 2022 r. w 1 kwartale 2022 r.

Z sutenerstwem nie ma to za wiele wspólnego, jak mam nadzieję widać. Wystarczy troszkę czytać. To pomaga.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.