~thecaras

a ja widzę to następująco: spółka nie ma kasy w kasie, carom pożycza im na utrzymanie (zaraz się okaże, że spółka ma nie opłacone faktury do caroma), jako zabezpieczenie pożyczki jest przewłaszczenie na maszynach - a jedyne maszyny jakie spółka ma to te do roto (o wartości strzelam 3mln zeta), które zaraz przejdą na własność caroma. Za chwilę spółka pożyczy kolejne 2 bańki (i przewłaszczenie na działce). Dodajcie dwa do dwóch - i wyjdzie wam że zamiast aqt produkcję będzie miał carom wawa. na swojej działce, ze swoimi maszynami, ze zredukowaną załogą. scenariusz pamiętajcie pisze zawsze życie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.