glokoo

Hej ! Co Waszym zdaniem może być lepszą inwestycją - akcje MNS, czy też czysty GOLD ? Mam tu na myśli okres 1-2 lat.

Mam zarówno jedno jak i drugie, a w chwili obecnej chciałbym zwiększyć swoje zaangażowanie w jedną lub drugą pozycję. Na czystym gold'zie na pewno nie stracę - z resztą na akcje MNS to też dla mnie pewniak uwzględniając choćby wysoką dywidendę do jakiej przyzwyczaiła spółka jak i duży popyt na samo złoto ! Mimo wszystko większą stopę zwrotu wydają się mieć dla mnie walory MNS (szczególnie krótkoterminowo - raport za I kwartał + info wkrótce o wysokości dywidendy). Jesteście tego samego zdania, a może stawiacie jednak na czysty gold ;) ???

Z góry dzięki za merytoryczne odpowiedzi ;) Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.