Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
NN - zapamiętajcie sobie nazwę tego funduszu! Jaki mają "szacunek" dla cudzych pieniędzy ulokowanych w tym funduszu. Który to już raz wywalają jakieś akcje poniżej ceny zakupu?
Ja zawsze bardzo dobrze wychodziłem kupując to, co oni sprzedają. Marvipol to chyba dziesiąty przykład od 2010 roku.
Szkoda tylko drobnych akcjonariuszy Marvipolu, ale tutaj to KNF powinna reagować na "uwalanie" kursu - jednak ich reakcji nie będzie, bo w takim kraju żyjemy. Dlatego kupiłem sobie znów Marvipol (zapewne od NN) i zapominam do następnego roku (zakładam, że dywidenda w stosunku do dzisiejszej ceny wyniesie 15-30%).