Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
https://www.gramwzielone.pl/magazynowanie-energii/107720/w-niemczech-jest-juz-pol-miliona-domowych-magazynow-energii
W Niemczech na koniec 2021 roku było już 430 tys. domowych systemów magazynowania energii względem około 285 tys. magazynów zainstalowanych na koniec 2020 r. Oznacza to, że wyłącznie w ubiegłym roku własne urządzenia do gromadzenia energii zyskało 145 tys. niemieckich domów.
Branża magazynowania energii w Niemczech odnotowała w roku 2021 wzrost obrotów o ponad 25 proc. względem 2020. Jej obroty wyniosły około 8,9 mld euro, zatrudniała 17 tys. pracowników (wobec ok. 14 tys. zatrudnionych w roku 2019).
Ale się będzie działo na PEP PV oj oj oj ULALA UUULALA.
Na mój znak dajcie głośno do monitorów POLENERGIA PERŁA SIALALA SIALALA niech Was usłyszę.