~zoozosia

Czytaj całe raporty i to najlepiej ostatnie a nie historyczne .....

cytat z Sprawozdanie Zarządu z Działalności Grupy Kapitałowej QubicGames S.A. za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2021 r

"Zarząd nie zdecydował o uruchomieniu skupu akcji w roku 2021 ze względu na konieczność wzmocnienia kapitałowego spółek zależnych, nowych inwestycji i decyzji o podpisaniu umowy wydawniczej na Everdream Valley. Zarząd planuje uruchomić skup, w momencie gdy Jednostka Dominująca będzie posiadać przynajmniej milion wolnych środków pieniężnych, a w przypadku gdy nie będzie to możliwe do końca czerwca 2022 roku, Zarząd będzie rekomendował przedłużenie skupu akcji."

celowo wprowadzasz w błąd czy jesteś ograniczony ??

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.