~BVTvWierzyciel

BVT wczoraj i dzisiaj miał większy obrót niż Wierzyciel tak więc lider jest jeden
BVT dzsiaj na plusie a Wierzyciel w tej chwili już na minusie

BVT do 2019 wykazywał zysk z działalności operacyjnej (2 ostatnie lata strat - korelacja z pandemią)
Wierzyciel do roku 2017(aż 4 ostatnie lata strat)

BVT IV kw 2021 wykazał zysk z działalności operacyjnej oraz zysk netto
Wierzyciel dalej na stratach.

I kto bardziej da zarobić firma która zaczęła sobie radzić już w ciężkich czasach dla branży czy ta co wykazuje dalej straty ?
A teraz nastały wysokie stopy procentowe :) więc sami się zastanówcie w którym koszyku trzymać swoje pisanki.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.