Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
zgodnie z podjeta uchwała na wlnym zebraniu akcjonariusz w dniu 23.03.br
10. Niniejszym, na podstawie art. 432 § 1 pkt 6 k.s.h. upoważnia się Zarząd Spółki do przeprowadzenia oferty publicznej akcji serii F1, określenia terminów otwarcia i zamknięcia subskrypcji, sposobu i warunków składania zapisów na akcje serii F1 i zasad ich opłacania.-----------------------------------------------------
11. Wykonanie prawa poboru nastąpi w jednym terminie, stosownie do treści art. 436 § 1 k.s.h. Akcjonariusze, którym służyć będzie prawo poboru akcji serii F1, będą mogli w terminie jego wykonania dokonać jednocześnie dodatkowego zapisu na akcje serii F1 w liczbie nie większej niż wielkość emisji, w razie niewykonania prawa poboru przez pozostałych akcjonariuszy. Akcje nieobjęte w terminie prawa poboru zostaną przydzielone proporcjonalnie do wielkości tych dodatkowych zapisów. Akcje nie objęte w trybie przewidzianym w zdaniach poprzedzających Zarząd przydziela według swojego uznania, jednak po cenie nie niższej niż cena emisyjna.-