~Gebe1s

Ogromny popyt na prosumenckie instalacje #PV w Niemczech. 25% gospodarstw domowych chce w tym roku zainwestować we własny system fotowoltaiczny, co oznacza 3,5 mln nowych instalacji. Znacząca część systemów wyposażona będzie w domowy magazyn energii, pozwalający magazynować wytworzony prąd i zużyć go w czasie, gdy fotowoltaika nie pracuje lub zużycie energii jest wyższe niż aktualna produkcja, np. po południu, wczesnym rankiem lub nocą. Firmy nie są w stanie realizować na bieżąco wszystkich zleceń. Obecnie w Niemczech własny prąd w dachowych instalacjach PV wytwarza ok. 2 miliony gospodarstw domowych. https://www.tagesschau.de/wirtschaft/verbraucher/solarenergie-boom-ukraine-krieg-101.html

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.