Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
nagle 20 watkow 1-postowych wszystkie negatywne, te same IP tylko nicki sie zmieniaja, ciagle te same trolle, kurs zrzucony o kilka groszy i znowu panika:) tutaj gra sie toczy o zdecydowanie inne kwoty, pan miedlar ma do konca roku zaplacic za prawie 4mln akcji ktore kupil po 60 groszy, od jakiego poziomu trzeba zaczac "sypac" zeby sprzedac Z ZYSKIEM ok. 4mln akcji? 2zl? 3zl? wyzej?
te wszystkie trolle nie daja ani jednego argeumentu, czy oni pisza ze jest tutaj 11mln w samych aktywach? czy pisza ze 8mln to jedna z najnizszych kapitalizacji na celj gpw? czy pisza ze przy malych wierzytelnosciach mieli zyski na poziomie 1mln netto w ostatnuich 3 latach? a pod koniec 2021 nabyli pakiet 45mln, kilka dni temu ok. 50 mln i kolejny 50mln do konca czerwca zgodnie z umowa przedwstepna espi 4/2022...dodajmy do tego wrecz podrecznikowy, piekny spodkowy wykres...serio wierzycie w przypadki?