~Czytelnik

Jak już w książkach piszą, jaki będzie kurs na SCOPE to chyba dobrze :D. Podziel się tytułem tego dzieła, "powrót do przyszłości"? Jacy wszyscy czekają na wyjście? Komercjalizacja to dopiero początek potencjału więc gdzie logika? Równie dobrze można wychodzić już teraz idąc tym pokrętnym rozumowaniem. Z tego co zauważyłem "Mariolka" jest przykładem gadającym od rzeczy i piszącym o wychodzeniu więc kogo jeszcze masz na myśli? Narazie to Twoja narracja się rozmija z komunikatami ze spółki co oczywiście cieszy ale jak Ci brakuje wyzwań to możesz się cofnąć do poprzedniego dzisiejszego wątku mającego więcej wkładu merytorycznego niż Twoje biadolenie przez ostatnie miesiące. Oczywiście nie bez przyczyny omijasz takie wpisy szerokim łukiem :) Standardowo, nie pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.