Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Spółki nie można wycofać z giełdy ot tak sobie. Nie skupią wszystkich akcji,tak nigdy się nie dzieje. Jeśli zechcą wycofać spółkę z giełdy,to muszą uzyskać zgodę KNF i ogłosić kolejne wezwanie na resztę akcji w obrocie, z ceną nie mniejszą(!) niż w poprzednim wezwaniu. Dopiero wtedy mogą rozpocząć procedurę wycofania spółki.
Nie bardzo jest sens odpowiadać na to pierwsze wezwanie,bo kolejne będzie po tej samej cenie,a jest szansa,że po wyższej.