~inter

W dniu 16 marca 2022 r. niektóre środki masowego przekazu rozpowszechniały informację o ograniczeniach nałożonych na rachunki bankowe AB INTER RAO Lietuva kod 126119913 (zwanej dalej Spółką), jednakże Spółka nie posiada informacji o środkach ograniczających nałożonych na Spółka lub jej spółki zależne poprzez wykonanie rozporządzenia (UE) nr 269/2014 w odniesieniu do działań podważających integralność terytorialną, suwerenność i niezależność Ukrainy lub im zagrażających. W celu uniknięcia ewentualnych niejasności Spółka zwróci się do Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Litewskiej, które koordynuje wdrażanie sankcji międzynarodowych w Republice Litewskiej oraz przekaże osobom fizycznym i prawnym informacje o sprawach związanych z wdrożeniem międzynarodowych sankcji, a w przypadku otrzymania jakichkolwiek informacji od tej instytucji ujawnić je inwestorom zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi. Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia UE w sprawie nadużyć na rynku nr 596/2014.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.