~2linki

Całkowity koszt społeczeństwa związany z 24 rzadkimi chorobami w USA wynosi 125 milionów dolarów, a średnie całkowite obciążenie ekonomiczne na pacjenta na rok wyniosło 266 000 dolarów Obciążenie ekonomiczne chorobami rzadkimi w oparciu o koszty bezpośrednie, pośrednie i związane ze śmiertelnością wydaje się być 10 razy większe niż obciążenie chorobami masowymi, takimi jak cukrzyca i choroby układu krążenia. https://www.g-mendel.com/economic-burden-of-rare-diseases-is-10-times-higher-than-mass-diseases/ Genetyka to przyszłość diagnostyki labolatoryjnej. https://biznes.interia.pl/raporty/raport-xiii-europejski-kongres-gospodarczy/aktualnosci/news-prezes-diagnostyki-genetyka-to-przyszlosc-diagnostyki-labora,nId,5495873

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.