~Janek

Ale moment... To w końcu Krajewski jest szefem/właścicielem tego news 24? A nie miało być tak, że Astro tylko daje bazę techniczną? Jeżeli jest inaczej to czy nie istnieje ryzyko, że prezes Kurski się wkurzy, że mu pod skrzydłem wyrasta konkurencja dla tvp info i nie zlikwiduje Familiady? Spółka straci show i płynność i odbije się to na akcjach. News o rozwiązaniu umowy penie zrujnuje kurs :( To jest bardzo niebezpieczne pogrywanie z obecną władzą i na miejscu Krajewskiego dalej grałbym w tą grę na Dworaka. Tak to się publicznie wystawia na strzał. To jest w mojej ocenie nieodpowiedzialne działanie :(

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.