~hide

j/w Zastanawia mnie fakt, dlaczego walor ma tak niską popularność wśród inwestorów, co widać po obrotach. Jak myślicie, co jest powodem niskich obrotów? - Obecną cena jest nie zachęcająca? - walor na rynku NC, czyli nie główny parkiet? - brak oficjalnych info o dalszym rozwoju, dodatkowych projektach? - monotonia w inwestycjach (czyt. jedynie obiekty sportowe + jedynie pierwszy ciekawy projekt w deweloperce? - C/WK powyżej 1? Są to otwarte pytania do forumowiczów, aby poznać Wasze zdanie. Wg mojej oceny spółka ma solidne fundamenty m.in. sporą przewagę nad konkurencją, dają realizację obiektów użytku publicznego, co więc za tym idzie finansowanie inwestycji jest z budżetu = pewny płatnik. Co można zrobić z poziomu inwestora, aby nie naganiać na zakupy, a pokazać walor, tak by każdy indywidualnie mógł przeanalizować sytuację w spółce i było więcej zainteresowanych? Przy takim FF jest to spore pole do manewru, jednak wg mojej oceny to co jest potrzebne - przede wszystkim obroty, których wciąż nie widać. Na szczęście arkusz z lewej powolutku się zapełnia, więc jest potencjał.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.