Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
prymitywne zaczepki to twoje modus operandi od lat jak i brak argumentów i , a i tak znowu pudło . Ponad dyszkę zysku miałem na kernelu teraż czekam na wojnę . . Ale jak się wydaje chyba miałeś wykazać się analizą lvc nieprawdaż ,? a tu, jak mnie pamięć nie myli sukcesów także żadnych nie odniosłeś i zaklinasz rzeczywistość o modelu biznesowym lvc , a trend jest jeden od dłuższego czasu , vide dzisiejszy parkiet ,. Nawet śmieszny zakup insanderski na porażającym wolumenie 2000 papiera trendu nie odwrócił , a tak się tym podnieciłeś . to tyle ad vocem zegnam pana bo jak wiadomo szkoda tu mojego czasu dla leszczowej gawiedzi , a zawitałem tu z okazji rocznicy pęknięcia stówki tak żeby wam otuchy dodać znafcy fundamentów . Powiedziałem że kierunek wyznaczą oczekiwania do poprawy wyników a te w komentarzu do ostatniego raportu wyznaczyły nowy trend spadkowy .i tyle trend odmieni zmiana tej sytuacji , pytanie tylko czy tego dożyjesz a szeroki rynek pozwoli na dalsze wzrosty
bay bez odbioru .