~APP

Autor wątku albo bez wiedzy albo bardzo kontrowersyjnie, w jakimś celu.
Zwróciłeś uwagę ile już trwa proces "dopieszczania" gier ? I co myślisz, że teraz takie ACS czy współpraca przy Stargate z SS - ktoś sobie pozwoli żeby to nie wyszło znowu przez rok czasu ? Przecież to już musi czekać gotowe. Reali, nie znasz chyba....Nie mówię o innych projektach, Postal - co też nie wyjdzie bo sobie na inne IP zespół przerzucą ? Przecież to są kontraktowe zobowiązania... 2022 to raczej będzie rok przełomu dla spółki i całej weryfikacji gamingu, oby pozytywny dla nas, bo poza w/w masz jeszcze kilka ciekawych, mniejszych projektów, które na prawdę mogą zaskoczyć, nie mówiąc nawet o drugim projekcie z SS.

Jeżeli raport przejrzałeś i umiesz czytać cyfry to raczej powinieneś skumać prace w toku, koszty etc, plus poziom gotówki raczej komfortowy na kolejne miesiące.

Cóż, czekamy wreszcie na wydania !

Pzdr !

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.