~Alg

Wiesz... tego nie wie nikt. Realnie to okolice 8-10 zł. To śmieszne a zarazem marzenie. Widzisz nikt nie przypuszczał ze telesto urośnie do takich rozmiarów. Poza tym moim zdaniem raport z 4Q w walentynki jest przesądzony. Większy wzrost widzę za 1Q przy ogłoszeniu co też jest oczywiste. W tym czasie, między tymi wynikami spółka zaliczy jeszcze raz korektę i konsolidację. W gruncie rzeczy tą spółką można się zainteresować w perspektywie średnioterminowej inwestycji. Problemem tej spółki jest FF, przes co kurs jest mocno szarpany. Łagodniej by było gdyby tych akcji było znacznie więcej. Więc % podniesienie się napewno ale ile? 15%-? Tego nie wie nikt.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.