Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tyle tylko że w najlepszym przypadku jak Rally wyjdzie dobrze i dobrze się sprzeda to Atomic dostanie kasy na pokrycie dwóch, może trzech miesięcy działalności.
No super rewelka, ambitnie w luj, lecimy w kosmos a kapitalizacja przebije sto milionów jak nic.
Jeszcze niech sprzedadzą prawa do Space Mechanic i Truck Mechanic, nie będą musieli nic robić a starczy kasy na kwartał i może jeszcze na czteropak i czipsy.