Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Cały ten świat to rządy nierządników. Pazerność na stanowiska, za synekury dojne partyjne karuzele. Zarobki ponad miarę. Politycy rozmawiają. - co robisz? - nic. - a w której spółce. Administracja, urzędy i bezsensowna nieraz obsługa pożera masę kapitału. Na jednego ze szlifierką mamy masę intelektualistów. Teraz większość będzie zdalną. Produkujemy dane papierowe i cyfrowe, które przechowujemy i później utylizujemy. Zamiast upraszczać otaczającą rzeczywistość, ją komplikujemy. W gospodarstwach rolnych do ciężkiej pracy zatrudniamy ludzi z Ukrainy. To oni muszą mieć biedę i poczucie bezsensu skoro do nas przyjeżdżają. Skoro stać nas to w istocie bogatym krajem jesteśmy. Z dobrobytu się mniej ruszamy, źle odżywiamy pijemy i palimy i wszystko co jest źle łącznie z inflacją spowodowaną kosztami generowanymi przez polityków i w ogóle kosztami wszystkich urzędników, na śmiercionośny wirus po którym możemy czuć się osłabieni (znaczy jak przy grypie) zrzucamy. A i tak wszystko to wina sąsiada. :). Trzeba przyznać cena się trzyma.