~Romek

A na czym ma jemu zalezec na tej spolce? To miala byc perspektywiczna spolka ale niestety to zawalili a teraz odzyska chociaz czesc gotowki. Powiedz mi tylko pod co to tyle uroslo? To info, ktore niektorzy zle zrozumieli? Bo fundamentalnie nic sie nie zmienilo. Ta firma nie dysponuje niczym innowacyjnym a smiem twierdzic ze inne firmy w tym sektorze sie rozwijaja a oni natomiast tutaj poki co sie kloca kto zawinil, kto ma kierowac. Winnym tego wszystkiego juz wiemy przeciez kogo zrobili. Powtarzam fundamenty sa takie same jakie byly przy kursie ponizej 2 zl. I tam zmierzamy, pewnie nawet nizej bo juz drugi raz bedzie kazdego ciezej nabrac na podbitke spekulacyjna

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.