~123456

Jesteśmy polską firmą inżynieryjną działającą w branży elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej.
 
Świadczymy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem i realizacją inwestycji, doradztwem technicznym oraz realizacją indywidualnych zleceń w branży elektrycznej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej i teletechnicznej. 
 
W trakcie 20-letniej letnie działalności, nasza firma zdobyła wysoką pozycję wśród wykonawców budownictwa energetycznego i telekomunikacyjnego. Pozycję tą osiągnęliśmy realizując wiele prestiżowych robót. Wśród naszych referencji znajdują się m.in. budowa trasy Siekierkowskiej w Warszawie oraz autostrady A2, a także budowy obwodnic Skarżyska-Kamiennej, Jędrzejowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Od 2000 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę usług o prace związane z budową linii wysokiego napięcia.
 
Odbiorcami naszych usług są największe polskie spółki dystrybucyjne (dawniej – zakłady energetyczne) oraz czołowe firmy branży drogowej, budujące polskie drogi i autostrady. Ze wszystkimi nimi współpracujemy w zakresie budowy, rozbudowy i modernizacji infrastruktury energetycznej i telekomunikacyjnej.

http://www.ekobox.pl/firma/o-nas

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.