Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ze jestes prosty człowiek , można było wnioskowac , czemu tak obcesyjnie o tym rozpowiadzasz , obrazujesz i podkreslasz nie wiem. Nie moja sprawa ::)
Kolejny raz cie informuje , ze masz kilka nickow i z tych samych adresow ip piszesz , wystarczy sięgnąc do postów z przed dwóch/trzech lat , wtedy okazuje sie obraz hypokrisis twego ego ::)
Wracajac jednak do społki i akcji , zycze w koncu wydania PIERWSZEJ GRY po kilku latach działalnosci , sobie i innym życzę abyśmy KUPOWALI AKCJE po mniej niż 1 ZŁOTY POLSKI !