Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
PKP tak Intercity jak PLK się rozkręci w przyszłym roku będą przetargi i będzie praca. No chyba że wyrzuca Polskę z UE.... ale wtedy cała gospodarka stanie na głowie nie tylko przetargi w PKP.
Ale strasznie pusty jest arkusz zleceń sprzedaży po prawej... praktycznie w tych cenach nikt już nic nie sprzedaje pierwsza istotna sprzedaż 10k jest na poziomie 3,95 zł