Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Poczytaj to too manie i nie stękaj, bo ci nie wychodzi. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 4MASS S.A. z siedzibą w Warszawie, postanawia zmienić Statut 4MASS S.A. w ten sposób, że: 1. §3 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym: „Siedzibą Spółki jest miasto Wołomin.” 2. §16 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym: „Do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawniony jest każdy Członek Zarządu samodzielnie.” 3. §20 ust. 1 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym: „1. Rada Nadzorcza składa się z sześciu członków.” 4. §25 ust. 5 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym: „5. Uchwały Rady Nadzorczej zapadają zwykłą większością głosów.” 5. §32 ust. 2 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym: „2. Walne Zgromadzenie może podejmować uchwały pod warunkiem udziału w nim akcjonariuszy reprezentujących co najmniej 10% (dziesięć procent) kapitału zakładowego.” Zapowiada się zmniejszenie Free Float. Dlatego jesteście dojone baranki z papieru od jakiegoś czasu. https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2021-11/4MASS-S.A.-NWZ-grudzien-2021-projekty-uchwal_202111101117574760.pdf