~mike75

I jak umrę i przestanę pisać - a będę pisał nawet jak dostanę odszkodowanie! Bo takiego chamstwa przez całe moje życie nie spotkałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To w imieniu moim następne teksty będzie pisał siłą DUCHA NAJŚWIĘTSZEGO Św. Piotr... Tak, MOI UKOCHANI PISOWCY!
Macie teksty na najbliższe 500 lat! Choć obawiam się, że ja w dobrym i bezpiecznym zdrowiu ( w związku z tym, że krzywdy innym nie czynię - szybciej pomagam i to z własnych pięniedzy, nie z ukradzionych państwowych jak Wy ) trochę dłużej dotrwam niż WY. NIECH ŻYJĄ MOI UKOCHANI PISOWCY ( po co wzbudzać fale nienawiści? ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.