~lmi

Akcjonariat jest mocno rozdrobniony. Zawsze ktoś może znaleźć się i wystawić coś do sprzedaży. Nie kierowałbym się tak tym do końca. Wiele jest spółek co ma niski free float i nawet nie drgną. Ważne aby zaczęli dobrze zarabiać. Jakieś kontrakty nowe. Może nowy akcjonariusz wniesie nowego ducha w spółkę. Może jakiś układ z Columbusie. Kto to wie. Ulica tych akcji ma bardzo mało. Ja liczę ze może z 2-3 proc. Wiec jakiś wywodów na wątku nie ma co oczekiwać bo akcjonariuszy drobnych jest bardzo mało

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.