~WarenBuffet

Myślę, że właśnie zaczął się rajd świętego Mikołaja, mimo niesprzyjających warunków, pamiętajmy że inflacja w Polsce rośnie, za kilka dni dowiemy się ile wyniosła w listopadzie. Pewnie będzie oscylować w okolicach 7% a to oznacza, że RPP podniesie stopy w okolice 2% :) Te wydarzenie powinny zdecydowanie pozytywnie wpłynąć na kurs akcji Millenium i już w grudniu ponownie możemy testować niezwykle silny opór w okolicach 9,50-9,70zł a jego przebicie oznaczać będzie zapewne przebicie 10 zł, co otworzy drogę do historycznych maksimów na poziomie 13-14 zł, czego wszystkim Wam życzę :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.