Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Myślę, że wystarczy napisać do kilku urzędów, w tym w szczególności NIK, bo tam czekają tylko na nowe wątki obnażające PiS i ich finansowe harce na różnych frontach, wyprowadzanie przez kolesi kasy ze spółek itd. Prezes NIK już będzie wiedział co z tym zrobić.
Równolegle media i różne programy dziennikarzy śledczych w TVN i Polsat Tam szybko działają bo tematy rozgrzewające publike.