Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
spolka płaci dywidende z zysku jednostkowego tak jak bylo w poprzednich latach, a nie z skonsolidowanego.
Na wynik Grupy Kapitałowej w trzecim kwartale istotny, negatywny wpływ, miała treść wyroku sądu litewskiego i Zarząd uwzględnił skutki wymienionego wyroku w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy Kapitałowej i przez to wyszlo 220 tys. zł, gdyby nie to byłoby ponad 1 mln zł.
Nie zmienia to faktu, iż spółka zależna („UAB Skaitmeninis Prieźiuros Centras”) nie zgadza się z oceną sądu litewskiego (”Lietuvos Vyriausiasis Administracinis Teismas”), ponieważ jej zdaniem przepisy prawa Unii Europejskiej w tym zakresie są odmienne od przepisów prawa litewskiego i zamierza podjąć dalsze kroki prawne w tym zakresie.
Takze jeszcze ta kasa moze wroci.