~bb

Czytajmy ze zrozumieniem:

"Zarząd Baked Games S.A. z siedzibą w Czeladzi ("Emitent") podaje do wiadomości, że powziął informację, iż po tygodniu od dnia premiery przychody ze sprzedaży Gry Prison Simulator przekroczyły równowartość połowy kosztów jej produkcji, które wyniosły 1 717 853,82 mln. zł."

Czyli więcej niz połowa kosztów. Nie wiemy o ile przekroczyły. Więc równie dobrze do ROI może być potrzeba 800,900 lub 1000 komentarzy. Nie ma co zgadywać. Poczekajmy na kolejne espi.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.